Экскурсия в филиал "Короли"
Весенние каникулы
Церемония награждения
Масленица
Акция «Хорошее настроение в подарок»
Мастер-класс по росписи ароматных пряников
Афганистан в судьбах наших земляков
9 апреля учащиеся 8,9 и 11 классов, в рамках профориентационной работы, посетили филиал «Короли» открытого акционерного... Читать далее...
Необычно и незабываемо прошли весенние каникулы для волонтеров школы из 5 класса. На прошедшем мастер-классе... Читать далее...
30 марта в областном Дворце детей и молодежи состоялась церемония награждения победителей смотра- конкурса детского... Читать далее...
Масленица – один из самых интересных, весёлых и “вкусных” праздников в году. С песнями, играми на свежем воздухе и... Читать далее...
В преддверии праздника волонтеры школы провели акцию «Хорошее настроение в подарок», в рамках которой поздравили наших... Читать далее...

Кадравы склад педагагічных работнікаў

Настаўнікі фізікі, матэматыкі, астраноміі:

Анашкевіч Іосіф Уладзіміравіч, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Анашкевіч Клеапатра Аляксандраўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Цімафеева Настасся Аляксандраўна, другая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнікі нямецкай мовы:

Буткевіч Марыя Бернардаўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Волкава Ірына Віктараўнабез кваліфікацыйнай катэгорыі

Настаўнікі беларускай мовы і літаратуры, рускай мовы і літаратуры:

Ермаковіч Даната Іосіфаўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Бекіш Жанна Вітальеўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Рыпінская Наталля Браніславаўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнікі пачатковых класаў:

Баброўская Галіна Іванаўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Гутар Наталля Іванаўна, другая кваліфікацыйная катэгорыя

Пачкоўская Ірына Чаславаўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Рыжая Жанна Віктараўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнік біялогіі і геаграфіі:

Чашун Марыя Францаўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнік хіміі:

Фурс Валянціна Віктараўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнік-дэфектолаг  

Саланінка Алёна Дзмітрыўна, другая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнікі гісторыі і грамадазнаўства:

Бародзіч Алена Паўлаўна, вышэйшая кваліфікацыйная катэгорыя

Шышкін Дзмітрый Аляксандравіч, без кваліфікацыйнай катэгорыі

Настаўнік інфарматыкі:

Цімафеева Настасся Аляксандраўна, другая кваліфікацыйная катэгорыя

Настаўнікі працоўнага навучання і фізічнай культуры:

Паўловіч Валянціна Валянцінаўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Няміра Валянцін Віктаравіч, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Абрамчык Віктар Гардзеевіч, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Выхавальнікі ГПД:

Паўловіч Валянціна Віктараўна, першая кваліфікацыйная катэгорыя

Саланінка Алёна Дзмітрыўна, без кваліфікацыйнай катэгорыі

Педагог сацыяльны, педагог-арганізатар

Курцэвіч Дзмітрый Бернардавіч

Педагог-псіхолаг

Плескачэўская Кацярына Віктараўна, без кваліфікацыйнай катэгорыі